[…] sam

[…] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi. Paulo CoelhoCzarownica z Portobello

Obserwatorzy

Prawa autorskie ..

Prawa autorskie
Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone w tym blogu są wyłącznie moją własnością, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody zabronione.

czwartek, 16 czerwca 2011

1. Zaczynam ...

Witam :)
Miałam to wszystko prowadzić na swoim blogu http://takietam-glinki-alinki.blogspot.com/ ale doszłam do wniosku że lepiej będzie jak to będzie osobny blog poświęcony moim spotkaniom w Klubie Seniora i tak :
"Od jakiegoś czasu mam przyjemność bywać jako gość w naszym /tz. złotoryjskim Klubie Seniora przy MOPS Złotoryja/ . Spotkania te dają mi ogromną satysfakcję, nie tylko z racji tego że mogę spotkać się z bardzo miłymi i życzliwymi ludźmi ale jednocześnie mogę ich zarazić troszkę moją pasją - marne są to wyniki ale od czegoś trzeba zacząć - bo są to ludzie doświadczeni przez los i życie i wolą przyjść wypić herbatkę i poplotkować czy poczytać gazetkę - ale kto powiedział że będzie łatwo.
Dziś będzie sporo fotek bo trochę się nazbierało - ale później będzie inaczej ponieważ będę próbowała robić krótkie notatki na bieżąco ...
Zaczęło się od kartek świątecznych - oto jedna z nich ....
Później na tapetę poszły karczoszki - jajka wstążkowe ...
Kolejne spotkanie i jajka recyklingowe i jaja z kwiatuszków na bazie Kinder Joy
Na fotkach jak na razie to Panie prowadzące czy pomagające przy pracy w Klubie i jedna z seniorek ....

W drugim poście postaram się umieścić kilka fotek z dekoracji klubu i zrobiony z moim udziałem bukiet róż .
Pozdrawiam  życzę miłych wrażeń i  proszę o opinie i ewentualne sugestie....
-Alina-

4 komentarze:

 1. Alinko, moje gratulacje!!! Udało Ci się ..... powodzenia! Łatwo nie będzie ale .... chyba początki są najtrudniejsze a potem to już z górki pójdzie. Trzymam kciuki za to co robisz (a tak po cichu to Ci zazdroszczę:))
  Pozdrawiam ... dobrej nocy życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Alinko, moje gratulacje!!! Udało Ci się ..... powodzenia! Początki są najtrudniejsze ale masz je już za sobą ... teraz to już z górki pójdzie. Trzymam kciuki za to co robisz (a tak po cichu to Ci zazdroszczę:))
  Pozdrawiam ... dobrej nocy życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dziękuję - wiesz na razie tak jest że dwie trzy osoby coś robią reszta się przygląda ale podobno to wciąga hi hi hi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, nie wiedziałam, że masz nastepnego bloga :)
  gratuluje zaangażowania w klub towarzyski. na pewno wniesiesz tam wiele dobrego.
  z przyjemnoscia przeczytałam o craftowym wątku, na pewno wiele z tych pan zarazi sie rękodzielniczym wirusem i spodoba im sie robienie karteczek,gdy zobacza jakie piękne rzeczy mozna wyczarować z papieru. nie zrażaj sie trudnymi początkami, czasami ludzie potrzebują wiecej czasu aby sie przekonac.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione słowo - pozdrawiam Alina :)